PROJELERİMİZ

26 Mart 2019

ÇİVRİL DERESİ REKREASYON ALANI VE PEYZAJ DÜZENLEME PROJESİ

Turhalımıza yeni bir rekreasyon ve yaşam alanı kazandırmak amacıyla Çivril Deresi Rekreasyon Alanı ve Peyzaj Düzenleme Projemizi hazırladık.
26 Mart 2019

ŞEHİR STADYUMU VE TURHALSPOR TESİSLERİ PROJESİ

Turhalımızın geleceği için birbirinden değerli projeler hayata geçireceğiz.
26 Mart 2019

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

Turhal Belediyesi tarafından yürütülmekte olan; uzlaşma ve anlaşma görüşmelerinin halen sürdürüldüğü Kentsel Dönüşüm Projesini zaman kaybetmeksizin başlatacağız.
26 Mart 2019

MİLLET BAHÇESİ PROJESİ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Turhal İçin müjdesini verdiği; halkımızın ailesiyle huzur içinde vakit geçirebileceği, dinlenebileceği, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılabileceği şehrimize yeni bir kimlik ve yaşam alanı kazandıracak Millet Bahçesi Projesi 150.000 m²’lik alanda hayata geçireceğiz.
26 Mart 2019

KANAL TURHAL PROJESİ

Yeşilırmak kenarı boyunca karşılıklı dinlenme mekânları, açık spor alanları gezi, koşu ve bisiklet yolları oluşturularak bölge bir cazibe merkezi haline getirilecektir.
26 Mart 2019

TURHAL ORGANİZE SANAYİ KAPASİTE GELİŞTİRME PROJESİ

10 Adet 2500 metrekarelik kapalı alan,Ofis ve yönetim alanları,Üretim alanları ve Yemekhane bölümünü içinde barındıran projemiz Turhalımıza hayırlı olsun…
26 Mart 2019

SPOR KOMPLEKSİ PROJESİ

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu,Kapalı Spor Salonu ve Buz Pisti’ni içinde barındıran Spor Kompleksi Projemiz Turhalımıza hayırlı olsun.
26 Mart 2019

KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT ALANI PROJESİ

Daha huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturacağız.
26 Mart 2019

DİĞER PROJELERİMİZ

Turhalımız için yapmayı planladığımız diğer projelerimiz...