Kocakavak Millet Bahçesi'nde Muhteşem Bir Gece: Buray Konserine Binlerce Turhallı Vatandaş Katıldı

07/08/2023 / 133
kocakavak-millet-bahcesi-nde-muhtesem-bir-gece:-buray-konserine-binlerce-turhalli-vatandas-katildi

Turhal'ın yeni simgelerinden olan Kocakavak Millet Bahçesi, bugün gece gerçekleştirilen unutulmaz bir konsere ev sahipliği yaptı.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Buray, saat dokuzda başlayan konsere yaklaşık 3500 Turhallı vatandaşın coşkulu katılımıyla sahne aldı. Gecenin ilgi odağı olan Buray, sevilen parçalarını bir bir seslendirerek izleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı. Kendine özgü yorumuyla dinleyicilere keyif dolu anlar yaşatan sanatçı, hit şarkılarını seslendirirken izleyicilerin de coşkusunu doruklara çıkardı.

Konserin ardından kısa bir açıklama yapan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, etkinliğin güzel bir şekilde gerçekleştiğini belirterek, "Kocakavak Millet Bahçemizde düzenlediğimiz bu muhteşem konserle birlikte Turhallı vatandaşlarımızı unutulmaz bir geceye tanık olmaya davet ettik. Buray'ın müziğiyle dolu bu gecede binlerce vatandaşımızın katılımı, bizleri mutlu etti. Amacımız, şehrimize böyle güzel etkinliklerle renk katmak ve halkımızı bir araya getirmek. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

Program sonunda Buray’a Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler’in çiçek takdimi ile birlikte konser sona erdi.


Bize yazın
Fikirleriniz, istek ve talepleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.