TURHAL BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ SICAK ÇORBA İKRAMI

22/11/2021 / 16
turhal-belediyesi-nden-ucretsiz-sicak-corba-ikrami

Belediyemiz tarafından, Çarşamba Pazar yerinde, özel olarak yaptırılan ikram aracıyla, vatandaşlara ve esnaflara çorba ikramı yapıldı.

Çarşamba pazarında sabah saatlerinde esnaf ve vatandaşlar Turhal Belediyesi'nin ikramı olan çorba ile kahvaltı yaptılar. Sabahın erken saatlerinde tezgâhlarını açmak için kahvaltı yapmadan Çarşamba pazarına geldiklerini söyleyen pazarcı esnafı belediyenin çorba ikramı için Belediye Başkanımız İlker BEKLER'e teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız İlker BEKLER yaptığı açıklamada; İkram geleneğini daha geniş kitlelere taşıdıklarını belirten Belediye Başkanımız İlker BEKLER "Ekiplerimizle Çarşamba pazarında esnaf ve alışveriş yapan hemşehrilerimize sıcak çorba ikramı gerçekleştirdik. Bu soğuk havada,  Çarşamba pazarında sabahın erken saatlerinde pazarcı esnafımıza ve alışveriş yapan hemşehrilerimize sıcak çorba ikramımızla içlerini bir nebze ısıtabildiysek ne mutlu bizlere.  Paylaşmak bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Turhal Belediyesi olarak ilçemize ve vatandaşlarımıza layıkıyla hizmet etmek için çalışıyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz. Alt yapıdan üst yapıya, kültürel, sanatsal ve sosyal projelere kadar geniş bir çerçevede hizmet sunuyoruz" ifadelerini kullandı


Bize yazın
Fikirleriniz, istek ve talepleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.